Biuro rachunkowe DELTA – aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z funkcjonowaniem naszego biura rachunkowego i oferowanych przez nas usług. Zachęcamy również do zapoznania się z programem Rzetelna Firma, w którym nasze biuro uczestniczy nieprzerwanie od września 2010 roku. Certyfikat Rzetelnej Firmy jest świadectwem naszej solidności i wiarygodności.

Księgowość na własną rękę  z biurem rachunkowym

2017-12-03

Księgowość na własną rękę z biurem rachunkowym

Osoby decydujące się na założenie własnej działalności gospodarczej często zastanawiają się, czy lepiej prowadzić księgowość samemu, zatrudnić księgową, czy może zlecić to wyspecjalizowanemu biuru rachunkowemu. Bardzo wielu przedsiębiorców decyduje się na to ostatnie rozwiązanie. Dlaczego?
Księgowość „u siebie”
Zwłaszcza początkujący przedsiębiorcy szukający oszczędności zastanawiając się, czy na początku działalności, gdy firma jest jeszcze mała, nie poprowadzić księgowości na własną rękę.…

czytaj więcej»
Rzetelna Firma

2012-01-12

Rzetelna Firma

czytaj więcej»
Nowa strona internetowa

2011-11-03

Nowa strona internetowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową. Zamieszczamy na niej nie tylko informacje dotyczące naszej oferty, ale również informacje o naszej firmie wraz z aktualnymi wydarzeniami na temat wykonywanych przez nas usług.

czytaj więcej»