Biuro rachunkowe DELTA – aktualności

Zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z funkcjonowaniem naszego biura rachunkowego i oferowanych przez nas usług. Zachęcamy również do zapoznania się z programem Rzetelna Firma, w którym nasze biuro uczestniczy nieprzerwanie od września 2010 roku. Certyfikat Rzetelnej Firmy jest świadectwem naszej solidności i wiarygodności.

Archiwum 2018

Księga Przychodów i Rozchodów. Kogo obowiązuje?

2018-09-25

Księga Przychodów i Rozchodów. Kogo obowiązuje?

Księga Przychodów i Rozchodów to najprostsza metoda na rozliczanie finansów firmy. Jest najpopularniejszą formą prowadzenia tzw. księgowości uproszczonej. Prowadzenie księgi umożliwia osobie prowadzącej firmę obliczenie chociażby wysokości podatku, który musi zapłacić. To, jak powinna wyglądać Księga Przychodów i Rozchodów dokładnie opisują przepisy prawa. Dzięki temu przedsiębiorcy prowadzą swoje księgi w identyczny sposób, nie ma zatem możliwości by któryś z nich…

czytaj więcej»
Biuro księgowe. Tylko finanse?

2018-05-28

Biuro księgowe. Tylko finanse?

Coraz więcej firm w Polsce zleca obsługę swoich finansów wyspecjalizowanym biurom księgowym. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skupić się na swojej podstawowej działalności, zamiast walczyć z przepisami prawa i tłumaczyć się przed fiskusem. Jednak najlepsze biura księgowe oferują swoim klientom dużo więcej niż tylko rzetelne rozliczanie ksiąg.
Obsługa kadrowa
Biura rachunkowe doskonale rozumieją, że przedsiębiorcy wolą cedować sprawy organizacyjne biura na…

czytaj więcej»