Nasze biuro księgowe – zespół

> > Zespol

Przedstawiamy Państwu zespół Biura Rachunkowego DELTA. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z zakresu księgowości oraz usług rachunkowych. Z naszego doradztwa księgowego skorzystało już wiele firm nie tylko z Raszyna i Warszawy, ale też wiele innych podmiotów z kraju i zagranicy.

Imie i Nazwisko

e-mail

Tel

Tel

Fax

Agnieszka Stochlak

agnieszka.stochlak@delta.waw.pl

22 716 10 49

508 707 624

22 716 10 57

Jadwiga Komar

jadwiga.komar@delta.waw.pl

22 716 10 49

500 631 032

22 716 10 57

Jolanta Kiełbowska

jolanta.kielbowska@delta.waw.pl

22 716 10 49

500 631 032

22 716 10 57

Katarzyna Kacperska

katarzyna.kacperska@delta.waw.pl

22 716 10 49

797 820 844

22 716 10 57

Małgorzata Koseła

malgosia.kosela@delta.waw.pl

22 716 10 49

508 707 624

22 716 10 57

Małgorzata Wójcik

malgosia.wojcik@delta.waw.pl

22 716 10 49

512 295 648

22 716 10 57

Lubomira Golis

lubomira.golis@delta.waw.pl

22 716 10 49

506 195 305

22 716 10 57

Anna Przyborek

anna.przyborek@delta.waw.pl

22 716 10 49

786 855 675

22 716 10 57

Anna Paluch

anna.paluch@delta.waw.pl

22 716 10 49

786 855 675

22 716 10 57

Hanna Stańczyk

hanna.stanczyk@delta.waw.pl

22 716 10 49

508 546 704

22 716 10 57

Renata Śmietanko

renata.smietanko@delta.waw.pl

22 716 10 49

506 404 697

22 716 10 57

Magdalena Osiak

magdalena.osiak@delta.waw.pl

22 716 10 49

501 321 273

22 716 10 57

Elwira Kawczyńska

elwira.kawczynska@delta.waw.pl

22 716 10 49

506 404 697

22 716 10 57

Kamila Ostapczuk

kamila.ostapczuk@delta.waw.pl

22 716 10 49

501 321 273

22 716 10 57

Iwona Ciarka

iwona.ciarka@delta.waw.pl

22 716 10 49

513 022 885

22 716 10 57

Magdalena Grabowska

magda.grabowska@delta.waw.pl

22 716 10 49

797 820 844

22 716 10 57

Sebastian Kozłowski

sebastian.kozlowski@delta.waw.pl

22 716 10 49

513 022 885

22 716 10 57